Sportovní soutěže

Školní rok 2018-2019

Okresní finále florbalu žáků 6-7 ročníků

16.12.2018 J.Babka

Do okresního finále florbalistů 2. stupně se letos podařilo postoupit mladším žákům – 6/7 ročník. Jedná se o úspěch vzhledem k velké konkurenci, která díky popularitě florbalu, pomalu a jistě stoupá. Turnaj se konal ve středu 28. 11. 2018 ve sportovní hale Čapkova v Klatovech. Pro některé naše hráče byla velikost hrací plochy překvapením. Do loňského roku, kdy navštěvovali první stupeň základní školy, hráli na polovičním hřišti systémem 3+1. Letos je tak čekala premiéra, navíc v systému 5+1. V prvních zápasech se tak projevovala jistá nezkušenost, ale postupným zlepšením hry se dostavily i úspěchy.
V celkovém pořadí tak naše škola v okrese Klatovy obsadila 5. místo. Jmenovitě patří dík těmto reprezentantům: Jan Kašák, Stanislav Simet, Pavel Poledník, David Jaroš, Ondřej Koryťák, Ondřej Kadlec, Jakub Kolář, Zdeněk Hromádka, Martin Jiřina, Vojtěch Beníšek a brankář Martin Kulhánek.

foto


Florbal děvčat

4.12.2018 M.Pajmová

V pondělí 3. 12. 2018 se děvčata z 8. a 9. tříd zúčastnila školního florbalového turnaje. Po patnácti vzájemných zápasech rozhodovaly o konečném pořadí ještě penalty. O hladký průběh všech zápasů se postarali rozhodčí Honza Sova a Filip Šašma, kterým patří velké poděkování.
Výsledky:
1. místo 9. A
2. místo 9. C
3. místo 8. A
4. místo 8. C
5. místo 8. B
6. místo 9. B

foto foto foto


Školní kolo v plavání

19.11.2018 M.Pajmová

V pátek 16. 11. 2018 naše škola uspořádala školní kolo v plavání žáků šestých až devátých tříd. Plavecké závody se konaly v sušickém bazénu.
Celkem závodilo 54 děvčat a chlapců, kteří soutěžili ve volném způsobu, ve způsobu prsa a znak. Všichni plavali trať dlouhou 50 metrů.
Všem žákům gratulujeme k dosaženým výsledkům.
Výsledky 6.roč a 7.roč
Výsledky 8.roč a 9.roč


Výsledky ze sportovních soutěží

11.10.2018 M.Pajmová

Čtyřboj výsledky (xls 410MB
Čtyřboj pořadí (pdf 333MB
Přespolní běh (xlsx 51MB

Xterra Gymnázia Sušice 2018

11.10.2018 J.Babka P.Horejš

Ve čtvrtek 4. 10. 2018 proběhl na stadionu TJ Sušice a v lesoparku Luh terénní závod štafet Xterra 2018 pořádaný gymnáziem Sušice. Jednalo se již o pátý oficiální ročník s účastí všech sušických škol. Tradičně byla velká konkurence v kategorii mladších štafet (8. – 9. tř.). Naši školu reprezentovalo 12 žáků, tzn. čtyři štafety, které soupeřily se závodníky ZŠ TGM Sušice a pořádajícího gymnázia. V kategorii starších štafet (střední školy) závodili studenti SOŠ a SOU Sušice a gymnázia. Celkem bylo přihlášeno do takticky i fyzicky náročného závodu 41 týmů (tj. 123 žáků a studentů). Jednalo se o historicky nejvyšší účast, která naznačuje oblíbenost tohoto závodu.
Od klasické xterry – tedy terénního triatlonu (plavání, horské kolo, terénní běh) je tato štafetová soutěž přizpůsobena školním podmínkám a do jisté míry zatraktivněna. První disciplínou je letní biatlon (kombinace běhu a střelby ze vzduchové pušky). Druhou částí štafety byly dva okruhy na místy rozbahněné a náročné trati pro horská kola. Poslední třetinou závodu je orientační běh. Jde o lehčí variantu klasického OB (bez busoly a mapy pro OB), závodí se podle mapy katastrální. Právě orientační běh často rozhoduje o vítězích a poražených. Kdo ze startujících měl orientační zkušenosti nebo dokázal zachovat chladnou hlavu pomohl svému týmu k dobrému umístění.
Štafeta našich dívek (Bělohoubková, Potužáková, Kämpfová) ve své kategorii obsadila třetí místo! Smíšená štafeta (Míčka, Schafhauserová, Kroupa) v kategorii mix dokonce zvítězila! Štafety hochů si vedly také velmi dobře, na medailové pozice ovšem nedosáhly.
Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy!
Střípky pro dokreslení atmosféry najdete ve fotogalerii, včetně odkazů na krátká videa ze závodu.

Stříbrné medaile z Tachova

2.10.2018 M.Pajmová

Ve středu 26. září naši školu reprezentovala v krajském finále atletického čtyřboje děvčata V. Simetová, K. Bělohoubková, P. Pšenáková, S. Holečková, A. Purkarová a v soutěži družstev obsadila druhé místo (od zlaté příčky a postupu na republikové finále je dělilo jen 90 bodů). Děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci školy a gratulujeme k tomuto úspěchu!
foto

Přespolní běh

25.9.2018 L.Končalová

Dne 20. září se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd společně s žáky 2. stupně přespolního běhu v Nýrsku. Celá akce byla doprovázena krásným počasím a ještě krásnějšími výsledky. Ve veliké konkurenci se chlapci a dívky ze 6.,7. tříd se umístili na 5. místě, chlapci 8.-9. tř. se umístili na 3. místě a dívky z 8.-9. tříd se umístily dokonce na druhém místě. Všem závodníkům děkujeme a blahopřejeme.

foto foto
Školní rok 2017-2018

Pohár rozhlasu - výsledky

L.Kopřivová M.Pajmová 12.5.2018

mladší žáci
mladší žákyně
starší žáci
starší žákyně
V letošním roce probíhá v celé České republice jubilejní 50. ročník Poháru rozhlasu. Jedná se o atletickou soutěž školních družstev, ve které si děti vyzkouší svoje dovednosti a odnesou si krásné sportovní zážitky.
Sušický stadion se stal znovu dějištěm okresního kola Poháru rozhlasu. Ve čtvrtek 10. a v pátek 11. května závodilo celkem 55 družstev žáků a žákyň z II. stupně základních škol a z nižších ročníků gymnázií z celého klatovského okresu. Tradičním pořadatelem těchto závodů byla Modrá škola ve spolupráci se sušickým atletickým oddílem.
V kategorii mladších žákyň děvčata z naší školy svými výkony dosáhla na třetí příčku a převzala bronzové medaile a také pěkný pohár. Chlapci v této kategorii obsadili šesté místo. Starší žákyně se v silné konkurenci umístily na pátém místě, starší žáci byli celkově devátí.
Velké poděkování patří nejen závodníkům za vzornou reprezentaci školy, ale také většině žáků z devátých tříd a pěti dětem ze 7. A za velkou pomoc a ochotu při pořádání závodů.


Zimní olympiáda – běh na lyžích

M.Pajmová A. Golová a V. Hušáková 28.3.2018

Ve čtvrtek 8. března se konal 45. ročník okresní zimní olympiády na Železné Rudě. Naši školu odjelo reprezentovat 15 běžců na lyžích z 1. a 2. stupně. Zlaté medaile vybojovala štafeta mladších žákyň ve složení E. Pokorná, E. Dostálová, N. Dostálová, druhé místo v kategorii starších žákyň obsadila děvčata V. Jůnová, E. Prunnerová a A. Vrtílková.
Všem zúčastněným žákům a žákyním patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Ve sjezdovém lyžování- obřím slalomu školu úspěšně reprezentovalo celkem 16 lyžařů a lyžařek. V silné konkurenci závodníků z oddílů sjezdového lyžování jsme přesto vybojovali 2 medaile. Natálie Kroupová obsadila 2. místo ve své kategorii a Milan Sopek se umístil na 3. místě. Na 4. místě se umístil Jaroslav Kalný, na 5. místě pak Amálie Zelená, Eliška Kolářová a Barbora Potužníková. Všem závodníkům patří velká pochvala za bojovnost i bezvadné chování během celého závodu.
Výsledky jednotlivci
Výsledky štafety


Vánoční Laťka

M.Pajmová 21.12.2017

V pondělí 18. 12. 2017 se uskutečnil tradiční závod ve skoku vysokém. Sto žáků a žákyň ze 6. – 9. tříd si vyzkoušelo svoje dovednosti v této technicky náročné disciplíně. Soutěž probíhala ve školní tělocvičně. Diváci svým povzbuzováním vytvořili příjemnou atmosféru. První tři závodníci v každé kategorii obdrželi medaile, diplomy a sladké odměny.
VýsledkyVšechny výkony
fotogalerie


Okresní finále školního florbalu

J.Babka 8.12.2017

Po několika letech se starším hochům z 8/9 ročníků naší školy podařilo postoupit do okresního finále školního florbalu. Turnaj se konal v úterý 5. 12. v hale ZŠ Čapkova Klatovy a kvalita zápasů vypovídala o dobré úrovni florbalu v našem okrese. Ačkoli se turnaje nemohla účastnit řada šikovných hráčů modré školy, podali hoši dobrý výkon a za konečné 6. místo se nemusí stydět.
Za „Lerchovku“ hráli: Jakub Myslík, František Balvín, Michal Novák, Jakub Koryťák, Matěj Brejcha, Jan Sova, František Kroupa, Ondřej Buchsbaum a Filip Šašma.
foto

Meziškolní florbalový turnaj 1. stupně

J.Babka 29.11.2017

V úterý 28. 11. 2017 se v Klatovech uskutečnil florbalový turnaj klatovského okresu pro 1. stupeň základních škol – letos nazvaný „Čeps cup“. Pořadatelem je Český florbalový svaz a do turnajů po celé republice se zapojilo 1164 škol. V našem okrese byla velmi nabitá konkurence, a proto bereme postup do „play off“ zápasů a vyřazení po prohře ve čtvrtfinále s pozdějším finalistou okresního finále jako úspěch! Kluci z modré školy tak letos obsadili dělené 5. – 8. místo.
Naši školu reprezentovali: Jiří Maxa, Jan Vyštiak, Jakub Kučera, Patrik Frána, Jan Zdeněk, Jakub Kolář, Jáchym Švejd.
foto

Meziškolní florbalový turnaj

J.Babka 28.11.2017

Předminulý, resp. minulý, týden se v Horažďovicích uskutečnil meziškolní florbalový turnaj 2. stupně základních škol. Ve středu 15. 11. velmi statečně bojovala děvčata – výběr mladších žákyň 6/7. tříd skončil těsně za medailovými pozicemi čtvrtý a starší žákyně 8/9. tříd obsadily páté místo.
O týden později, ve čtvrtek 23. 11. jela do Horažďovic družstva hochů. Mladší tým složený převážně z nezkušených hráčů, jejichž cílem bylo nasbírat co nejvíce zkušeností, obsadil páté místo. Naopak tým složený z 8/9. tříd dokázal ve vyrovnaných a vypjatých zápasech prodat své zkušenosti a zachovat chladnou hlavu. Výsledkem bylo dělené první místo a tím se družstvo starších hochů kvalifikovalo do okresního finále florbalu, které se uskuteční v Klatovech. Držte tedy v pátek 8. 12. klukům palce!

Okresní přebor v plavání

M.Pajmová 27.11.2017

Ve středu 22. listopadu se zúčastnilo 22 žáků naší školy okresního přeboru v plavání. Závodilo se v klatovském bazénu. Naši plavci v silné konkurenci úspěšně reprezentovali školu a přivezli cenné kovy. Žáci z 1. stupně získali tři bronzové medaile (Š. Kyrál, B. Galušková, štafeta 4. – 5. tř.), plavci z 2. stupně vybojovali dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili (O. Netal, E. Dostálová, M. Strejc, štafeta 6. – 7. tř.). Nejúspěšnějším reprezentantem naší školy se stal Ondřej Netal, který vyhrál závod na 50 metrů prsa a znak a byl členem štafety, která obsadila druhé místo.
Všem závodníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší Modré školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Výsledky

Školní florbalový turnaj

M.Pajmová J.Babka 10.11.2017

Ve dnech 7. 11. a 8. 11. 2017 se uskutečnil školní přebor ve florbalu 6. – 9. ročníků na Lerchovce. Turnaje se zúčastnili chlapci a děvčata ze všech tříd 2. stupně, celkem se aktivně zapojilo 107 soutěžících. Chlapci hráli ve velké tělocvičně, děvčata se utkala v malé hale. Starší kategorie hrála systémem „každý s každým“, zatímco mladší žáci a žákyně nejdříve bojovali v základních skupinách a pak sehráli zápasy o konečné pořadí. U všech družstev byl znát týmový duch a snaha o co nejlepší umístění své třídy.
Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením výsledků. První tři družstva byla odměněna diplomem a sladkými cenami. Z řad účastníků byli vybráni nejlepší hráči, brankáři nebo týmový výkon v jednotlivých kategoriích. Výsledky:
Starší žákyně: 1. místo 9. A, 2. místo 8. A, 3. místo 9. B, 4. místo 8. B, 5. místo 8. C
Starší žáci: 1. místo 9. A, 2. místo 9. B, 3. místo 8. C, 4. místo 8. B, 5. místo 8. A
Mladší žákyně: 1.místo 7.C, 2. místo 6. C, 3. místo 7.A, 4. místo 6. B, 5. místo 7.B, 6.místo 6.A
Mladší žáci: 1. místo 6. A, 2. místo 7. A, 3. místo 7. C, 4. místo 6. C, 5. místo 7. B, 6. místo 6. B

foto foto


Školní rok 2016-2017

Stříbrný pohár z Plzně

M.Pajmová 24.5.2017

Ve středu 10. května 2017 se na sušickém stadiónu konalo okresní finále Poháru rozhlasu. Jedná se o atletickou soutěž základních škol a nižších ročníků gymnázií. Mladší žákyně z Lerchovky svoji kategorii vyhrály a postoupily do krajského finále. Děvčata pilně trénovala a v úterý 23. května odjela do Plzně na svůj důležitý závod.
Při rozcvičování panovala v družstvu velká nervozita a obavy z nových soupeřek. Při závodech se dívky vzájemně povzbuzovaly, všechny se snažily o dosažení co nejlepších výkonů.
Po běhu na 600 metrů, což byla závěrečná disciplína, nastala chvíle napětí, než pořadatelé sečetli body a oznámili konečné výsledky. Družstvo děvčat ve složení V. Simetová, J. Schafhauserová, T. Gerčáková, A. Svatková, S. Holečková, N. Rutkayová, K. Bělohoubková, K. Hanzlová, T. Tichopádová, A. Purkarová, P. Pšenáková, N. Pinkasová vystoupilo na stupně vítězů a převzalo stříbrné medaile, pohár a drobné dárky. Dívky neskrývaly velikou radost ze stříbrného úspěchu. Při zpáteční cestě si vyprávěly zážitky z celého dne.
Všem našim atletkám patří velké poděkování za úspěšnou reprezentaci Modré školy a upřímná gratulace k dosaženým výkonům.
Výsledky

foto

McDonald´s Cup

I.Katrušáková 22.5.2017

McDonald´s Cup – největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol
V letošním 20. ročníku McDonald´s Cupu 2016/2017 se našim žákům podařilo v obou kategoriích postoupit z kola okrskového, které se uskutečnilo ve středu 3.5.2017 v Sušici, do okresního finále.
To se konalo pro kategorii A (žáci 1. až 3. tříd) v pondělí 15.5.2017 v Sušici a pro kategorii B (žáci 4. a 5. tříd) v úterý 16.5.2017 v Mochtíně. Oba finálové turnaje měly výbornou sportovní úroveň. Hrálo se za účasti osmi družstev,
a to nejdříve ve dvou skupinách systémem každý s každým, pak následovaly dva semifinálové zápasy a zápasy o konečné pořadí. Naše týmy obsadily shodně 5. místo.
Děkujeme všem zúčastněným za výbornou reprezentaci a férovou hru.


Okresní finále Poháru rozhlasu

M.Pajmová 18.5.2017

Ve středu 10. a ve čtvrtek 11. května uspořádala naše škola ve spolupráci s oddílem atletiky okresní finále Poháru rozhlasu. Jde o největší sportovní soutěž základních škol a nižších ročníků gymnázií v atletických disciplínách.
Ve dvou dnech v Sušici závodilo 461 žáků (celkem 51 družstev) z klatovského okresu. Ve středu družstvo mladších žákyň ve složení V. Simetová, J. Schafhauserová, T. Gerčáková, A. Svatková, S. Holečková, N. Rutkayová, K. Bělohoubková, K. Hanzlová, T. Tichopádová, A. Purkarová, P. Pšenáková vybojovalo nejcennější kov a zajistilo si postup do krajského finále. To se uskuteční 23. 5. 2017 v Plzni. Mladší žáci obsadili krásné 4. místo.
Ve čtvrtek se starší chlapci umístili v silné konkurenci na 6. místě, děvčata skončila devátá.
Všem závodníkům děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší Modré školy.


Pohár rozhlasu

L.Kopřivová 10.5.2017

mladší žáci
mladší žákyně
starší žáci
starší žákyně


Přehazovaná

I.Katrušáková 28.3.2017

Začátkem března proběhlo na naší škole okrskové kolo v přehazované. Zúčastnili se ho žáci 1. stupně ze ZŚ Sušice, Lerchova ul, ZŠ Velhartice a ZŠ Horažďovice, Komenského ul.
Do okresního kola postoupila družstva ZŠ Velhartice a Horažďovice


OVOV 2016

M.Pajmová 11.2.2017

V letošním školním roce plnilo disciplíny Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) 217 žáků a žákyň z druhého stupně. Osm žáků získalo stříbrný odznak, 53 žáků bronzový odznak.
Celý přehled dívky
Celý přehled chlapci

Zvětšit Zvětšit Zvětšit
Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit

Vánoční laťka

M.Pajmová 9.1.2017

Výsledky


Futsal

J.Babka 22.12.2016

Ve dnech 19. a 20. 12. 2016 proběhl předvánoční turnaj hochů II. stupně ve futsalu. Soutěžilo se nejen pro výkon samotný, ale i o hodnotné, a hlavně chutné ceny. Řada družstev předváděla pohledný futsalový výkon, ale zvítězit může jen jeden.
Konečné pořadí:
19. 12. – 6. / 7. třídy
1. místo: 7.C
2. místo: 7.A
3. místo: 7.B
4. místo: 6.A
5. místo: 6.B

20. 12. – 8. / 9. třídy
1. místo: 9.C
2. místo: 9.B
3. místo: 8.A
4. místo: 8.B
Několik fotek z akce najdete ve fotogalerii.

Výsledky plavání

M.Pajmová 30.11.2016

Výsledky


foto foto foto

Florbalový turnaj ZŠ – 1. stupeň

E.Ondrová 30.11.2016

V úterý 29. 11. 2016 se výběr žáků prvního stupně zúčastnil okresního finále florbalu základních škol v Klatovech. Výborně zorganizovaný turnaj (florbalovým svazem – mj. v celé republice se do turnaje přihlásilo cca 1100 škol) byl pro náš výběr sběrem prvních zkušeností na takovéto florbalové úrovni. Snad kluci prohru, např. s pozdějším finalistou turnaje, hodí co nejrychleji za hlavu a budou se těšit na další trénink.
Naši školu reprezentovali: Daniel Fořt, Ondřej Kadlec, Jan Kašák, Josef Kolář, Jan Vyšín, Jan Zdeněk, Vojtěch Beníšek a brankář Daniel Oudes.

foto


Xterra 2016

J.Babka 7.11.2016

V pátek 4. 11. proběhl štafetový terénní závod Xterra 2016, který pořádalo Gymnázium Sušice. Jednalo se o třetí oficiální ročník s účastí dalších sušických škol. V kategorii mladších štafet (8. – 9. tř.) byla letos nabitá konkurence. Krom tří našich štafet stály na startovní čáře i závodníci ZŠ TGM Sušice a pořádajícího gymnázia. V kategorii starších štafet (střední školy) závodili studenti SOŠ Sušice a gymnázia. Celkem do fyzicky i takticky náročného závodu odstartovalo 26 týmů (tj. 78 žáků a studentů).
Děkuji závodníkům za reprezentaci školy!
Celý text, výsledky
Střípky pro dokreslení atmosféry najdete ve fotogalerii, a zde odkazy na krátká videa ze závodu:


Zlatý úspěch v Tachově

M.Pajmová 6.10.2016

První soutěží ve školním roce 2016/17 bylo okresní finále v přespolním běhu, které se konalo v Nýrsku. Mladší dívky z „Modré školy“ zvítězily ve své kategorii a vybojovaly si postup do krajského přeboru.

Ve středu 5. října odjela děvčata na svůj „Velký závod“ do Tachova. Krajské finále uspořádala místní základní škola (ZŠ Zárečná) v areálu zimního stadiónu. Závodnice čekala trať dlouhá 1 500 m, která vedla náročným terénem. Před startem panovala v družstvu velká nervozita. V 11 hodin byla odstartována kategorie mladších žákyň. Hned od začátku se do čela závodu probojovala Veronika Simetová, na stříbrné příčce běžela Jana Schafhauserová. Medailové pozice si dívky nenechaly vzít a cílem proběhly ve stejném pořadí. Čtvrté místo obsadila Nikola Bláhová.
V soutěži družstev dosáhla děvčata ze 7. tříd vynikajícího výsledku a pro naši školu vybojovala nejcennější kov.

Blahopřání a velké poděkování za úspěšnou reprezentaci školy patří V. Simetové, J.Schafhauserové, N. Bláhové, T. Tichopádové, T. V. Gerčákové a P. Pšenákové.

Školní rok 2015-2016

Mc Donald´s Cup – okresní kolo

J.Vošalík 25.5.2016

V letošním 19. ročníku Mc Donald´s Cupu se našim žákům podařilo v obou kategoriích postoupit z kola okrskového do okresního finále. To se i letos uskutečnilo ve dvou dnech na hřišti v Mochtíně a opět mělo výbornou sportovní úroveň. Oba finálové turnaje se hrály za účasti osmi družstev, a to nejdříve ve dvou skupinách systémem každý s každým, pak následovaly dva semifinálové zápasy a zápasy o konečné pořadí.
V úterý 10.5. reprezentovali naší školu v kategorii B (žáci 4. a 5. tříd): Dominik Bláha, Michal Beneš, Ondřej Koryťák, Matěj Kyrál, Stanislav Simet, Jan, Valík, Vojtěch Beníšek, Martin Jiřina, Martin Kulhánek, Pavel Poledník, Martin Černík, Ondřej Jarolímek, Jiří Milfort a Klára Mottlová.
Ve středu 11.5. se v kategorii A (žáci 1. až 3. tříd) náš tým probojoval do semifinále ze skupiny na 1. místě. O krásné 4. místo se zasloužili: Petr Andrášek, Marek Drha, David Pinkas, Tomáš Balvín, Václav Bauer, David Hušák, Jakub Jarolímek, Václav Kopa, Ondřej Myslík, Sam Adámek, David Hanula, Petr Jan Mohrbach a Lukáš Steininger.
Děkujeme všem zúčastněným za výbornou reprezentaci a férovou hru.


foto foto foto

Pohár rozhlasu - výsledky

L.Kopřivová 20.5.2016

Mladší žáci
Mladší žákyně
Starší žáci
Starší žákyně

Mc Donald´s Cup – okrskové kolo

J.Vošalík 9.5.2016

Ve čtvrtek 5. 5. 2016 se na sušickém stadionu konalo okrskové kolo fotbalové soutěže McDonald´s Cup. kategorie 2.,3.třída - 1.místo a postup do okresního kola – ZŠ Lerchova kategorie 4.,5.třída – 1. místo a postup do okresního kola – ZŠ Lerchova Děkujeme a držíme palce 10. a 11. 5. v Mochtíně.


McDonald´s Cup_fotbal_okrsek_5.5.2016

Štafetový pohár na atletickém stadionu v Klatovech

I.Katrušáková 9.5.2016

V pátek 29. 4. 2016 se 8 žáků ze 3. tříd a 8 žáků z 5. tříd ( 4 chlapci a 4 děvčata) zúčastnili štafetového běhu. 8 x 100m. Třeťáci se umístili na 5. místě, páťáci na 3. místě. Po promíchání závodníků ( 4 třeťáci + 4 páťáci) se utvořily štafety A a B. Závodníci ještě běželi štafetu 8 x 200m. Z osmi škol se ta naše umístila na krásném 4. místě.

OKRESNÍ FINÁLE – 6kový VOLEJBAL – kategorie IV. 6.-9.tř.

Č.Kříž 8.4.2016

V úterý 5. dubna 2016 se v klatovské hale ZŠ Čapkova konalo finále soutěže "Školní liga" 6-kový volejbal. Finálové skupiny se celkem zúčastnilo 14 družstev. Naše družstvo ZŠ Sušice, Lerchova, skončilo ve skupině na 3. místě za ZŠ Klatovy Čapkova a ZŠ Železná Ruda. Po vítězství ve skupině „malé finále“ skončila děvčata na výborném 5. místě. Naši školu ve finálových bojích velmi úspěšně reprezentovala Michaela Skolková, Aneta Černíková, Michaela Pešlová, Tereza Krčmářová, Karolína Hartlová a Jolana Matejzelová.


Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit

Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - výsledky jednotlivců

M.Pajmová 1.2.2016

Výsledky DÍVKY
Výsledky HOŠI

Školní kolo v plavání

I.Katrušáková, M.Pajmová 9.11.2015

Výsledky 2. - 5. třídy
Výsledky 6. - 9. třídy
 

© WebDesign Mgr. Lenka Kopřivová. Designed by Free CSS Templates