Aktualizováno 6.3.2024

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče, milí budoucí prvňáčci, jsme rádi, že jste si vybrali naši školu a zveme vás k zápisu.

Zapsány budou děti, které dovrší 6 let věku do 31. 8. 2024 a děti, které měly v loňském školním roce odklad školní docházky.

Pokyny k zápisu:
1. Vyplňte elektronicky přihlášku k zápisu a proveďte rezervaci termínu zápisu ZDE
2. Do emailu obdržíte potvrzení o vyplnění přihlášky, registrační číslo, datum a čas zápisu a žádost o přijetí
3. Žádost o přijetí doplňte, vytiskněte a opatřete podpisem obou zákonných zástupců
4. Popř. žádost o odklad školní docházky doplňte, vytiskněte a podepište
5. Dostavte se do školy v rezervovaném termínu se všemi dokumenty a potřebnými doklady (žádost o přijetí, rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, potvrzení o trvalém pobytu dítěte, pokud se liší od trvalého pobytu zákonného zástupce, popř. vyplněnou žádost o odklad povinné školní docházky)
Bez těchto dokladů nelze dítě zapsat.

Odklad školní docházky - informace ZDE
Kritéria přijetí - ZDE

Rozhodnutí o přijetí
Seznam dětí pod registračními čísly, které byly do školy přijaty, uveřejníme na webových stránkách školy a na veřejně přístupném místě (nástěnka u hlavního vchodu školy) dle § 183, odst. 2, Zákona č. 561 v plném znění.
Předpokládaný termín zveřejnění bude nejdéle do 26.4. 2024.

V případě nejasností nás včas kontaktujte osobně nebo telefonicky.
Těšíme se na Vás.

Zajímavé odkazy pro rodiče předškoláků

Školní zralost

Jak správně psát