Ostatní soutěže

Školní rok 2022 - 2023

Logická olympiáda

14.11.2022 R. Krulec

Během podzimu se uskutečnilo základní a krajské kolo Logické olympiády. V soutěžních kategoriích A (3. – 5. ročník ZŠ) a B (2. stupeň ZŠ) základního kola letos bojovalo přes 30 žáků naší školy. Nejlépe si vedli Jana Hrachová (3. C), Milan Hrach (5. A) a Jan Drábek (5. C), kteří se stali krajskými semifinalisty.
V krajském kole podal Milan Hrach v silné konkurenci vynikající výkon a postoupil do celostátního finále, které proběhne v prostorách Poslanecké sněmovny v pondělí 28. listopadu. Milanovi přejeme hodně štěstí a všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Bobřík informatiky

21.11.2022 T. Nový

VÝSLEDKY

Recitační soutěž - okrskové kolo

15.3.2023 E. Ondrová

V pátek 3. března 2023 se úspěšní recitátoři ze školního kola zúčastnili okrskového kola. Do okresního kola postupuje Elizabeth Kmenová z 1.A, Matěj Vošalík z 1.B a Jana Hrachová z 3.C. Blahopřejeme.

Školní rok 2021 - 2022

Recitační soutěž

10.3.2022 M.Vrhelová

Ve středu 9. března se na 1. stupni konalo školní kolo recitační soutěže. Děkujeme všem recitátorům za příjemné dopoledne na vlnách poezie. Fotografie si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII. Postupující budou reprezentovat naši školu v kole okrskovém v pátek 11. března. Držme palce.