Dotazník - „Domácí učení“ – jak to vidí rodiče?“

Šetření s podobným zaměřením již proběhlo několik, ale žádné nebylo tak podrobně zaměřeno na každodenní postupy rodičů a komunikaci se školou během uzavření škol. Navíc žádné z nich nedovolovalo mezinárodní srovnání. Tento dotazník je vytvořen ve spolupráci s francouzskými, německými a italskými kolegy. Odpovědi jsou zcela anonymní. Jako poděkování za čas, který rodiče dotazníku věnují, jim je nabídnuta 20% sleva na knihy z nakladatelství Portál.

Dotazník je dostupný zde: DOTAZNIK

Předpokládá se, že výsledky mohou pomoci všem k snazšímu návratu do běžného chodu, ale i k lepší připravenosti na budoucí podobné situace.

Výsledky budou prezentovány na webu Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Pokud dáte týmu z PF Univerzity Karlovy zpětnou vazbu, dostanete výsledky do vašich rukou.